O nas

ITwiki.pl jest serwisem, gdzie znajdziesz setki pytań i odpowiedzi na pytania rekrutacyjne.

Kim jesteśmy?

Grupą znajomych, które połączyły studia informatyczna a rozdzieliła miłość do innych języków programowania.

Dlaczego zrobiliśmy tą stronę?

Do zrobienia takiej strony przekonali nas znajomi, którzy chcieli wejść w świat IT. Często zadawali nam te same pytania: jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w IT? O co mogę mnie spytać? Jak odpowiadać? Jak się przygotować?

Po różnych internetowych kursach, bootcampach nie byli przygotowani na rozmowę rekrutacyjną. Nie wiedzieli jak ona będzie wyglądać. Przez to zjadał ich stres i nie potrafili sprzedać swojej wiedzy. Dobre przygotowania na pytania techniczne to połowa sukcesu. Jeżeli już nauczyłeś się jakiegoś języka programowania w praktyce warto zadbać o stronę techniczną, teoretyczną.

Dlaczego dostęp do odpowiedzi na pytania rekrutacyjne jest płatny?

Chcemy zapewnić jak najwyższą jakość odpowiedzi na nie, dlatego zaoferowaliśmy wynagrodzenie ekspertom za dodanie pytań i odpowiedzi.

Uważamy też, że w pewien sposób jest to motywacja do nauki. Jeżeli zapłaciłeś za dostęp do czegoś to istnieje dużo większa szansa, że skorzystasz z tego.

Jeżeli chciałbyś otrzymać za darmo dostęp do odpowiedzi to jest to możliwe w zamian za pomoc w rozwoju serwisu. Proszę odezwij się na: kontakt@itwiki.pl